Főooldal
Szent József kollégiumi focibajnokság 2017

Hagyományteremtő jelleggel az egészséges és sportos életmód népszerűsítésére, a kollégiumi élet színesebbé tétele érdekében, a közösségi kapcsolatok elmélyítésének elősegítéséért kerül megrendezésre a sportesemény!
A győztes vándorkupát birtokolhat a következő idényig.

Szabályrendszer: az aktuális hivatalos kispályás szabályok alapján a jelenlévő játékvezetők értelmezésével

FONTOS!!! A testi épség megőrzése érdekében külön szigorúan szankcionálja a játékvezető a durvaságokat! Ilyen esetben az elkövető nem folytathatja a meccset, de a csapata is vesztesen kerül ki 3:0-ás eredménnyel a küzdelemből. Az eddig leadott csapatnévsorok tájékoztató jellegűek voltak, hogy fel lehessen mérni, hány teljes létszámú csapattal szervezzünk. Az esetleg bekövetkező hiányzások (betegség, egyéb) miatt minden meccs előtt a csapatok leadják a játékvezetőnek a játékosaik nevét: 5 mezőnyjátékos, 1 kapus, 2 csere. Az aktuális meccsen csak ezek a játékosok kerülhetnek pályára! Légióskodni kizárólag Fekete tanár úr hiányos csapatában lehet csak olyanoknak, akik máshol nem játszanak, vagy nem fognak játszani. Ha egy csapat nem tud kiállni minimálisan 4 mezőnyjátékossal és egy kapussal, akkor vesztesnek kell nyilvánítani 3:0-s eredménnyel. Alapvonalak játszanak, oldalvonalak nem. Tetőnél játékvezetői döntés van.

Játéknapok:

hetente kedden és csütörtökön 19:30-as kezdéssel a „buborékban” 2 x 15 perces meccsek szünet nélkül, térfél csere után játék
játékvezetők: Fekete Tibor, Szűcs Zsolt, Fejér Péter tanár urak
díjazás: (Fekete tanár úr jóvoltából) vándorkupa, érmek az első három csapatnak, oklevelek
lebonyolítás: egy csoportban 6 csapat, mindenki mindenki ellen 1 meccs, összesen 15 meccs.

Értékelés: győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, vereség 0 pont
Pontazonosság esetén a több rúgott gól, ha ez is azonos, az egymás elleni eredmény számít.
Győztes a bajnokság végén a tabella élén lévő, 2. a második, stb.
Egyéb: óvásnak helye nincs, teljes bizalom a lebonyolító kollégák felé. A felmerülő problémák megoldásánál számítok rugalmasságukra!